ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 26.02.2021 12:25

Фото без опису26 лютого 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Вишнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Віктора Сущика. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

На засіданні розглянули 12 питання порядку денного. Про  організацію роботи щодо  соціального захисту населення  поінформувала Тетяна Вегера, секретар виконавчого комітету .

Підтримано проєкти рішень, що стосуються питань захисту прав дитини.

Про виконання  Програми соціально-економічного розвитку Вишнівської сільської ради за ІІ півріччя  2020 року поінформувала начальник фінансового відділу виконавчого комітету Любов Ющук.

Тетяна Томчук, начальник відділу ЦНАП прозвітувала про стан роботи із зверненнями громадян,  що  надійшли  до виконавчого комітету Вишнівської  сільської  ради за 2020 рік

Окрім того, розглянуто питання про затвердження Колективного договору між керівником та трудовим колективом комунального закладу «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради.

За результатами розгляду звернень фізичних і юридичних осіб щодо зрізання дерев,  що підлягають видаленню та очистки меліоративного каналу на території Вишнівської громади прийнято відповідне рішення.

Всі питання винесені на розгляд виконавчого комітету були прийняті.

На закінчення засідання Віктор Сущик подякував всім членам виконавчого комітету за злагоджену і плідну працю.