Відбулась нарада з представниками Управління Держрибагенства у Волинській області

Дата: 02.03.2021 10:59

У Вишнівській громаді відбулася нарада з представниками Управління Держрибагенства у Волинській області в галузі охорони, використання, і  відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства та працівниками національної поліції, закріпленими за Вишнівською громадою. Під головуванням голови Вишнівської сільської теритаріальної громади Віктора Сущика участь в нараді брали секретар Вишнівської сільської територіальної громади Тетяна Вегера, головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Управління Державного агенства рибного господарства у Волинській області Юрій Пахода, провідні державні інспектори відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Управління Державного агенства рибного господарства у Волинській області Володимир Жигалюк та Максим Лізак, поліцейські офіцери СВГ ВП Ковельського управління ГУНП у Волинській області Богдан Остапчук та Максим Савош.

На нараді обговорювалися питання про співпрацю органів місцевого самоврядування, працівників національної поліції, закріплених за Вишнівською громадою, громадян по боротьбі з браконьєрством та розглядали звернення органу місцевого самоврядування в порядку цивільного судочинства до суду, з метою відшкодування завданих громадянами в результаті незаконного лову риби збитків.

Відбулося жваве обговорення головою громади, державними інспекторами та поліцейськими офіцерами порушених питань. За результатами обговорення питань порядку денного учасники наради вирішили налагодии тісну співпрацю, щодо порушених питань.