Найжіночніше свято, або Як у закладах культури Вишнівської громади святкували 8 Березня

Дата: 09.03.2021 11:40

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міжнародний день прав жінок і миру.

Цьогоріч весна не порадувала представниць кращої половини людства теплими сонячними днями. Але хороший святковий настрій дарували жінкам працівники закладів культури громади. Майже в кожному сільському будинку  культури, клубі чи бібліотеці відбулися заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня. Це і конкурсно-розважальні програми, і книжкові виставки, і тематичні вечори.

7 березня відбулася конкурсно-ігрова програма для дітей «Весна іде – красу несе» у Ладинському сільському клубі. Аматори сцени Хворостівського сільського будинку культури подарували справжнє свято жінкам. Глядачі радо зустрічали виступи аматорського жіночого вокального ансамблю «Забава».

Окрасою заходу «О, жінко - ти мрія, ти – весна!» в Машівському сільському будинку культури стали пісні у виконанні аматорського жіночого вокального ансамблю «Гламурні молодички». Привітала всіх присутніх з Міжнародним жіночим днем і староста Машівського старостинства Наталія Сахарук.

Напередодні свята, яке вже давно всі вважають днем прекрасної половини людства, в клубі села Руда відбувся конкурс грації та краси «Міс Україночка».

8 березня святкові музичні вечори відбулися у Машівському та Олеському сільських будинках культури, клубах сіл Руда та Висоцьк. В клубі села Мосир організовано день сімейного відпочинку «Жінка в світі наймиліша…»

У бібліотечних закладах громади відбулася низка заходів присвячених Міжнародному жіночому дню. В бібліотеці села Висоцьк проведено майстер-клас, присвячений Дню 8 Березня. Відвідувачі мали можливість взяти участь у майстер - класі та зробити селфі біля яскравої фотозони. Крім того, в бібліотеці було організоване навчання зі створення паперових весняних квітів. Маленькі чарівники та юні майстрині вирізали та чаклували над своїми поробками.

У  бібліотеці села Римачі відбулась літературна година «Твій неповторний образ, жінко!». У бібліотеках села Радехів, Вишнів, Штунь оформлено книжкові виставки.