Оголошення конкурсу

Дата: 27.01.2021 11:12

про оголошення конкурсу

Вишнівська сільська рада

Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади(на час декретної відпустки основного працівника по догляду за дитиною по досягненню трьох річного віку)

спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

Вишнівської сільської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування,  без вимог до стажу роботи; знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», нормативних документів, що стосуються  служби  в органах місцевого самоврядування, указів та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери (галузі) управління. Володіння державною мовою та знання ділової мови, правил організаційно-розпорядчої документації, правил ділового етикету, правил та норми охорони праці та протипожежного захисту, а також основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні комп’ютерні програми.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка П-2ДС ;

3.Е-Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  як кандидата на посаду ;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, вчене звання;

8. Копія трудової книжки;

9. Дві фотокартки розміром 4х6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

За додатковою інформацією звертатися до Вишнівської сільської ради, за адресою: с. Вишнів, вул. Незалежності,80а,  у відділ з питань юридичного забезпечення ради, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності,тел. 32-3-42 .