День українського добровольця: у Вишнівській громаді вшанували мужність та героїзм захисників України

Дата: 15.03.2021 09:37

Фото без описуЗ метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня в закладах культури Вишнівської громади відбулись заходи з нагоди Дня українського добровольця.

У залах закладів культури  лунали слова подяки усім добровольцям  за захист рідної землі та побажання якнайшвидшого встановлення миру в Україні, міцного здоров’я, благополуччя, сили духу, оптимізму та віри в перемогу. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Героїв, які поклали своє життя за наше майбутнє, честь та славу України. Патріотичного настрою всім присутнім додали виставки та відеопрезентації.

Загалом заходи пройшли на душевній ноті. Після таких зустрічей залишається віра у краще майбутнє і  бажання захищати суверенітет, свободу і цілісність нашої держави. Наші захисники виконали свій обов’язок, не зрадили присязі українському народові.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!