Навчально-тренувальні збори з пішого та велосипедного мандрівництва

Дата: 22.03.2021 14:09

21 березня 2021 року з метою якісної підготовки команди Вишнівської територіальної громади для участі у відкритих обласних змаганнях з пішого та велосипедного мандрівництва «Шлях-2021» було проведено навчально-тренувальні збори в масиві «Машівський бір». Тренувались дві команди – Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. та Машівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

Відкриті обласні змагання з пішого та велосипедного мандрівництва «Шлях-2021» проводяться з метою подальшого розвитку туристської та краєзнавчої роботи, удосконалення роботи з патріотичного виховання учнівської молоді, активізації ознайомлення з історичними, культурними та природними пам’ятками рідного краю.

Завданнями заходу є:

- виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;

- формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;

- залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних, виробничих об’єктів;

- пропаганда орієнтування та туризму, як способу активного відпочинку, фізичного самовдосконалення, залучення дітей та молоді до регулярних занять;

- визначення кращих мандрівників.

Протягом цих зборів учасники удосконалювали свої вміння та навички з техніки пішого та велосипедного мандрівництва, милувались красою машівського лісу, отримали заряд енергії та незабутні враження від проведених тренувань.