Стоп наркотик!

Дата: 26.03.2021 09:38

Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, які нададуть можливість правоохоронним органам здійснювати певні дії на етапі досудового слідства.

«Зміни та доповнення до Переліку розроблені за результатами проведеного моніторингу наркоситуації спільно з правоохоронними органами, науково-дослідними і експетними установами стосовно вилучень із незаконного обігу, проведених експертних досліджень та експертиз, та фактів отруєнь чи летальних випадків внаслідок вживання речовин не за медичним призначенням».

Немедичне  вживання психоактивних речовин, у першу чергу серед молоді, а також  поширення наркозлочинності стали глобальними проблемами сьогодення. Правоохоронці ведуть роботу, спрямовану на виявлення місць збуту наркотиків, і затримання осіб, підозрюваних  у розповсюдженні наркотичних засобів.

З метою  скорочення незаконного обігу наркотиків, просимо вас надсилати інформацію про місця  розповсюдження  наркотичних засобів, осіб, які до цього причетні  на електронну скриньку stopnark2021@ukr.net.

Конфіденційнісь гарантовано.

Головне управління національної поліції