Декламаторка із Вишнівської громади стала призеркою обласного дистанційного конкурсу читців «Мій любий краю»

Дата: 30.03.2021 10:46

Фото без описуВідбувся обласний дистанційний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки.

Організатори – управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, Обласний науково-методичний центр культури.

Результати конкурсу засвідчили зростання виконавської майстерності, сценічної культури читців та пошук нових виразних засобів і акторських прийомів аматорами, які працюють у жанрі художнього читання.

Журі конкурсу очолив  – заслужений артист України Петро Савош.

Вишнівську громаду у старшій віковій категорії представляла Тетяна Міщук (КЗ «Центр КМЕВС»), яка отримала третє призове місце, прочитавши вірш Лесі Українки «Do (гімн)».

Вітаємо нашу конкурсантку і бажаємо подальших перемог.