Зміни до порядку виплати допомоги на поховання та недоодержаної пенсії з 01 квітня 2021

Дата: 02.04.2021 14:46

З 01.04.2021 набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1279 «Деякі питання виплати пенсій та грошової допомоги».

Відтак, виплата допомоги на поховання та недоодержаної пенсії померлого пенсіонера органами Пенсійного фонду України, з 01.04.2021, здійснюватиметься шляхом зарахування коштів на рахунок відкритий заявником в банківській установі із зазначенням карткового рахунку у міжнародному форматі ІBAN.

У зв’язку з цим при прийомі та реєстрації документів для виплати допомоги на поховання та недоодержаної пенсії померлого пенсіонера  необхідно подати :

• відкритий картковий  рахунок у форматі IBAN;
  • документ, що посвідчує особу заявника (паспорт, ідентифікаційний код);
  • свідоцтво про смерть,;
  • витяг з Державного реєстру актів цивільного стану про смерть або довідка про смерть.

Додаток: перелік уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Головне управління Пенсійного фонду

України у Волинській області