Повідомлення про оприлюднення проєктів рішень Вишнівської сільської ради місцевих податків і зборів на території Вишнівської сільської ради на 2022 та їх аналізів регуляторного впливу

Дата: 16.04.2021 18:37

Мета проєкту: встановлення на території Вишнівської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акту у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проєкт спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проєктів рішень та аналізом їх регуляторного впливу можна ознайомитись:

• на сторінці сайту громади
  • у  відділі фінансів виконавчого комітету Вишнівської сільської  ради:  с. Вишнів, вул. Незалежності, 80а, тел.3-23-42.

Вишнівська сільська рада пропонує  суб’єктам господарювання та громадянам  взяти участь в обговоренні проєкту регуляторного акта щодо встановлення  місцевих податків і зборів  на 2022 рік та подавати  пропозиції  і зауваження.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail:  vyshniv.lbm@gmail.com впродовж одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта  на сайті Вишнівської сільської ради.

Про встановлення ставок єдиного податку:

Про встановлення ставок земельного податку:

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: