Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»

Дата: 16.04.2021 19:10

В Україні вийшов збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 для медичних працівників та широкого загалу.

Електронна версія збірника

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» містить 10 розділів, у яких доступною мовою розповідається про:

• як працюють різні типи вакцин;
  • як вимірюють їхню ефективність і перевіряють безпечність;
  • як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад, з онкохворобами);
  • кому не можна робити щеплення;
  • які є реакції на вакцини;
  • як поводити себе після щеплення тощо.

Невдовзі з’являться і паперові екземпляри, які отримають лікарі й медичні сестри в усіх регіонах України.

Проєкт реалізується ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Центр громадського здоров’я України