Звернення голови Вишнівської сільської ради з нагоди 35-тої річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 10:01

26 квітня - День пам’яті Чорнобильської трагедії. Аварія на ЧАЕС - найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

Кожного року ми вшановуємо пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи у день аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Чорнобиль є прикладом героїзму тих тисяч людей, які ризикували своїм життям, щоб зупинити розповсюдження радіоактивного пилу.

Сьогодні ми з щирою вдячністю вшановуємо героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників правоохоронних органів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Адже подвиг цих людей записано до літопису людської мужності, він назавжди залишиться у

Наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.

Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю Вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та спокою.

Слава героям чорнобильцям!

Сільський голова Віктор Сущик