Нарада освітян Вишнівської громади

Дата: 27.04.2021 09:37

Начальник гуманітарного відділу  Валентина Микитюк провела нараду директорів закладів загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради. Враховуючи зміни адміністративно-територіального устрою і ліквідацію Любомльського району, на порядку денному цього заходу  стояли питання щодо зміни юридичного статусу та типу закладів освіти, виділ закладів дошкільної освіти із НВК, підготовки установчих документів та затвердження Статутів у новій редакції. Директор ЦПРПП Тетяна Міщук ознайомила присутніх з  постановою Кабінету Міністрів від 24.03. 2021 року "Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку", а про врегулювання відносини у галузі охорони навколишнього природного середовища присутніх інформували інспектори з охорони навколишнього природного середовища Волинської області Володимир Саць  та Василь Горщар.