І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

Дата: 27.04.2021 11:13

Фото без опису22 квітня в мистецькій світлиці Волинського обласного науково-методичного центру культури відбувся Обласний конкурс писанки «Великоднє диво». Конкурс організовано з метою відродження і збереження народних традицій, популяризації звичаїв, пов'язаних зі святкуванням Великодня та розвитку писанкарства на Волині. На розгляд журі було представлено 252 творчі роботи у трьох номінаціях – «Образотворче мистецтво», «Писанки» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Згідно рішення журі, 75 робіт відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, всі інші учасники отримають подяку за участь.

Серед переможців конкурсу, вже традиційно, є і представники Вишнівської громади. Марчук Анатолій (Олеський сільський будинок культури Вишнівської територіальної громади) зайняв ІІ місце в номінації «Писанкарство»,  Ткачук Яна (клуб с. Римачі Вишнівської територіальної громади) - ІІІ місце в номінації «Писанкарство»

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових здобутків !