Привітання з нагоди Дня матері

Дата: 09.05.2021 08:00

Дорогі жінки! Милі мами!

Святкування Дня матері - це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші матері, за їх любов і розуміння.

Не важливо скільки нам років – 10, 25 чи 50, не важливо де ми – поруч біля матері, чи за сотні, а то й тисячі, кілометрів від рідного порогу, байдуже, чи ми досягли надзвичайних висот, чи залишилися простими трудівниками – материнська любов не знає відстаней та не вміє розчаровуватися. Пам’ятаймо, мати не лише подарувала життя, вона дала нам путівник у майбутнє.

Дорогі матері! Від щирого серця вітаю Вас зі святом - Днем матері! Бажаю Вам життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти та приносять вам лише радість, нехай Господь береже Вас та дарує мир і злагоду у ваших родинах та усій Україні.

Зі святом Вас!

Сільський голова                                                                                           Віктор Сущик