Дата: 14.05.2021 16:03

Відбулося засідання педагогів природничого циклу закладів освіти Вишнівської громади. Під час заходу керівник МІМО, вчителька біології Олеської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Дзей повідомила про підсумки роботи методичного об’єднання педагогів природничого циклу за 2020-2021 н.р., проаналізувала проведення предметних тижнів, презентаційних уроків, відкритих виховних заходів.

Окрім того, Тетяна Олександрівна повідомила про реєстрацію школярів закладів освіти громади для участі в ЗНО-2021 з хімії, біології та географії. Педагоги мали можливість поділитися досвідом проведення предметних тижнів у своїх школах та науково-дослідницькими практиками, котрі вони використовують на уроках.

Директорка КУ «Центр ПРПП» Вишнівської сільської ради Тетяна Міщук повідомила про результати проведення атестації педагогічних працівників у 2021 році та розповіла про основні вимоги до педагогів в міжатестаційний період.

Насамкінець, присутні мали можливість скласти перспективний план засідань МІМО на наступний навчальний рік.

КУ «Центр ПРПП» дякує педагогам за можливість поспілкуватись та обмінятись цінним вчительським досвідом. Чекаємо наступних плідних зустрічей.