Нарада при сільському голові

Дата: 19.05.2021 09:32

Учора, 18 травня, сільський голова Віктор Сущик провів нараду із старостами та працівниками медичних закладівФото без опису, розташованих на території Вишнівської громади.

На порядку денному  стояли питання:

1. Про перспективи функціонування  та облаштування закладів медицини на території громади.
  2. Про продовження роботи по підготовці Стратегії розвитку громади на 2021-2027 роки.
  3. Про перспективи залучення донорських коштів  Програми «Оздоровлення економіки України”, яка реалізується Інститутом багатовекторної дипломатії «IMTD» через створення філії СТ ІМТД у Вишнівській громаді.
  4. Про проведення громадських слухань по податках і зборах та проведення зборів громадян в старостинських округах по інформуванню населення щодо питань діяльності ради.