Дата: 19.05.2021 17:15

Запрошуємо на громадське обговорення проектів рішень «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Вишнівської сільської ради на 2022 рік»

Вишнівська сільська рада відповідно до податкового законодавства та вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розробляє проєкти рішень з питання встановлення місцевих податків і зборів на території Вишнівської сільської ради на 2022 рік.

Для прозорого і ефективного встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2022 рік, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів, Вишнівська сільська рада запрошує суб’єктів господарювання (юридичних та фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців) та всіх бажаючих на відкрите громадське обговорення відповідних ставок.

Зустріч відбудеться 21 травня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні СБК с. Вишнів за адресою: с. Вишнів, вул. Незалежності, 81.