Фінал турніру з шахів та шашок серед жителів Вишнівської громади

Дата: 20.05.2021 17:22

20 травня в приміщенні Вишнівської сільської ради відбувся фінал турніру з шахів та шашок присвячений 15-й річниці Всесвітнього Дня вишиванки.

В шаховому турнірі взяли участь 24 фіналісти І етапу, який проводився у старостинствах громади. В шашках та шахах серед дітей перемогу здобули представники Римачівського старостинства  - Андрій Кохтюк (шашки) та Михайло Сухецький (шахи).  В шашках серед дорослих перемогу здобули  представник Олеського старостинства Валентин Богдан, а в шахах представник Штуньського старостинства Іван Очереднюк.

Хороші результати у турнірі показали  Михайло Токарчук (с.Олеськ ), Вікторія Кучерина , Повшук Сергій(с. Мосир),     Валерій Васильчук , Олексій Булига (с. Римачі), Михайло Захаров (с. Висоцьк),   Ірина Рищук , Віктор Удальцов (с. Вишнів).

За рішенням суддівської колегії  команда Ладинського старостинства зайняла  ІІІ місце, Олеського старостинства – ІІ місце,  Римачівського старостинства – І місце.

По завершенню змагань сільський голова Віктор Сущик подякував шахістам та шашкістам за участь в турнірі, гарні комбінаційні партії та позитивні емоції.

Переможців та учасників нагороджено призами та грамотами.

По завершенню змагань майстер клас із шашок показали Валентин Богдан та Іван Очереднюк.

Щиро дякуємо за допомогу у проведені Івану Самолюку, Руслану Гілю, Юрію Легезі та Михайлу Чешію. Також дякуємо всім хто брав участь у турнірі бажаємо натхнення та нових спортивних досягнень!