Про функціонування амбулаторії загальної практики

Дата: 26.05.2021 14:49

Шановні жителі Вишнівської територіальної громади!

В с. Вишнів функціонує амбулаторія загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медичної допомоги» Любомльської міської ради. В амбулаторії працює сімейний лікар ЛЕСИК Анжела Іванівна, яка продовжує укладання декларацій з пацієнтами.

Лесик Анжела Іванівна - лікар загальної практики, сімейний лікар. Кваліфікований спеціаліст зі стажем понад 30 років, як лікар інфекціоніст. Завжди готова надати медичну допомогу кожному пацієнту. Користується авторитетом серед колег по роботі. Вимоглива як до себе так і до персоналу амбулаторії.

До послуг сімейного лікаря входить:

• спостереження за станом здоров’я пацієнтів за допомогою різних досліджень, діагностування та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів;
  • супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями;
  • невідкладна допомога;
  • скерування пацієнта для надання йому вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) меддопомоги;
  • профілактика: вакцинація, огляди та дослідження пацієнтів з груп ризику;
  • виписування рецептів, за якими можна отримати препарати за програмою відшкодування вартості ліків (“Доступні ліки”);
  • консультації.

Для укладення та переукладення декларації з сімейним лікарем Лесик Анжелою Іванівною звертайтеся в амбулаторію загальної практики сімейної медицини щоденно, за адресою: с. Вишнів, вул. Незалежності 80б. За додатковою інформацією звертайтеся за тел.+380970453869.

Запрошуємо всіх бажаючих укладати декларацію з сімейним лікарем!!!

Графік прийому пацієнтів сімейними лікарями у Вишнівській громаді