Вітання поліцейським офіцерам громади

Дата: 28.05.2021 16:51

28 травня  поліцейські офіцери Вишнівської громади Максим Савош і Богдан Остапчук відзначають своє професійне свято – День поліцейського офіцера громади.

Професія поліцейського офіцера громади вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців усіх населених пунктів ради.

Дозвольте привітати Вас з професійним святом, побажати успіхів і легкої служби, розуміння та підтримки рідних, благополуччя та мирного неба над головою!

Вишнівський сільський голова                                          Віктор Сущик