Міжнародний день захисту дітей у Вишнівській громаді

Дата: 02.06.2021 14:10

З нагоди Дня захисту дітей сільський голова Віктор Сущик,  старости старостинських округів 1 червня завітали в гості до дітей громади : дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей переміщених осіб, дітей з інвалідністю, дітей, загиблих та померлих учасників АТО, дітей зі складними життєвими обставинами та передали їм сувенірні подарунки і солодощі.

Атмосферу настрою додали заходи організовані  у закладах освіти та культури.

Діти громади разом із вихователями та вчителями активно приймали участь у дитячих розвагах, конкурсах малюнків «Світ очима дітей», різноманітних заходах.

Також цього дня проходила благодійна акція, метою якої є допомога  дітям, які потребують особливої уваги та підтримки. Разом ми даруємо свято тим, кому це дійсно потрібно.

Нехай наші діти залишаються безтурботними, веселими, радісними. Бажаємо, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над їхніми головами завжди буде мирним, а кожен новий день - добрим і цікавим.