Круглий стіл у Вишнівській громаді за участю ГО "Наркорон"

Дата: 02.06.2021 15:53

Сьогодні у Вишнівській сільській раді представники Громадської організації «Нарконон», яка працює під девізом «Допоможіть нам врятувати нашу націю!», провели засідання круглого столу «Стоп, наркотики!».  У заході взяли участь керівники закладів освіти та дошкільних закладів, працівники гуманітарного, інших відділів та комунальних закладів громади. Ведуча Горячева Антоніна Леонідівна (м.Ужгород) ознайомила присутніх із статистичними даними щодо масштабів проблеми наркотичної залежності в Україні і наголосила на проведенні систематичної роботи з дитячим та дорослим населенням щодо профілактики та недопущення вживання дітьми наркотичних та психотропних речовин.

Волонтери Задьора Олена Миколаївна (м. Ужгород) та Шандалко Наталія Миколаївна (м.Володимир-Волинський) привезли роздатковий матеріал для кожного навчального та клубного закладу і залишили координати щодо продовження співпраці.