УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 14.06.2021 11:08

Фото без описуВ рамках щорічного Вишневого фестивалю, комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради організовує онлайн-конкурс образотворчого мистецтва «Вишневі барви». Конкурс проводиться з метою стимулювання творчої активності талановитої молоді, вивчення творчості вітчизняних та світових митців.

Умови конкурсу:

1. Конкурс  проводиться з 10 червня по 12 липня 2021 р..
  2. Участь можуть брати всі охочі.
  3. Конкурсні роботи учасники виконують у номінації «Живопис», «Графіка» або інше.
  4. Учасники повинні виконати одну творчу роботу обраною технікою, використовуючи власний матеріал.
  5. Заявки на участь та роботи у конкурсі, подані не за формою або пізніше 7 липня 2021р., не розглядаються.
  6. У ході проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних»
  7. Творчі роботи учасників оцінюються за 12-ти бальною системою.

Критерії оцінки:

• повнота розкриття обраної теми;
  • рівень володіння технікою виконання, матеріалом;
  • творча фантазія;
  • оригінальність  виконання (забороняється копіювання, запозичення);
  • охайність виконання роботи.
  1. Переможцями конкурсу визначаються учасники, які набрали найбільшу кількість балів та нагороджуються дипломами, пам’ятними сувенірами.
  2. Роботи просимо надсилати  або приносити за адресою: с.Вишнів вул. Незалежності 80а.

Результати конкурсу будуть висвітлені на сайті громади і повідомлені переможцям особисто.

Детальну інформацію про конкурс, ви можете дізнатись за номерами телефону +380982337519,+380680099851 або за електронною адресою: kz.ckmevs@gmail.com