Щодо проведення шостої сесії

Дата: 15.06.2021 10:34

11 червня відбулася шоста чергова сесія Вишнівської сільської ради восьмого скликання, яку провів сільський  голова Віктор Сущик за участю 19 депутатів, депутата обласної ради Андрія Бокоча та працівників виконавчого комітету.

Перед початком роботи сесії  сільський голова зачитав повідомлення, яке надійшло від голови фракції політичної партії «За майбутнє» про створення фракції до складу якої увійшло 9 депутатів ради. Виступив  помічник народного депутата  Андрій Бокоч, котрий наголосив на постійній співпраці з сільською радою, підтримці у вирішенні проблемних питань населення та озвучив  майбутні плани.

Сільський голова  Віктор Сущик запропонував депутатам  питання порядку денного сесії, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії сільської ради, за пропозицією представника  ТОВ «П’ятидні»,  депутати внесли зміни – зняли з порядку денного одне  питання, яке потребує  більш детального вивчення.

Депутати розглянули  понад 250  питань порядку денного  та прийняли відповідні рішення котрі в основному стосувалися  бюджету, комунальної власності та  земельних  питань. Робота сесії тривала майже 5 годин.