Проведення загальних зборів громадян у старостинських округах громади продовжується

Дата: 15.06.2021 12:26

09 червня сільський голова Віктор Сущик звітував про роботу  Вишнівської територіальної громади за 5 місяців 2021 року на  у Римачівському старостинському окрузі.

На зборах жителів громади  ознайомлено з доходами та витратами  сільської ради за 5 місяців 2021 року, зазначено, що зроблено та що планується зробити по селах Римачі, Бережці в поточному році та перспективі.

Начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Анатолій Дитина надав роз’яснення жителям старостинського округу щодо  земельних питань та змін у законодавстві.

Староста Іван Самолюк  проінформував присутніх  про діяльність осередку  УТМР на місцевому озері.

Також, жителі сіл звернулися  з проханням  провести демонтаж  інженерної споруди на озері, яка несе небезпеку для  диких та свійських тварин.