Щодо розробка Стратегії Цифрової трансформації Вишнівської громади

Дата: 22.06.2021 10:13

У Вишнівській громаді триває розробка Стратегії Цифрової трансформації Вишнівської громади на 2021-2023 роки.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до цього процесу шляхом подання своїх ідей проєктів і заходів, які можуть потрапити до плану реалізації на 2021-2023 роки.

Ідеї мають стосуватись сфери цифровізації громади і покращення якості та доступності публічних послуг. По можливості просимо вказувати приблизний період реалізації, вартість і перелік зацікавлених сторін і партнерів. Аналіз  цифровізації громади можна переглянути у розділі «Стратегія розвитку» на сайті громади.

Питання, пропозиції та ідеї, які стосуються розвитку громади до 2023 року, можна надсилати до 24 червня 2021 р., 15:00 на адресу:  vyshniv.lbm@gmail.com Федончук Галина Карпівна, перший заступник сільського голови, номер телефону: +380973581260.  Будемо вдячні за Вашу активність і допомогу!