Загальні збори громадян громади продовжуються

Дата: 25.06.2021 08:45

18 червня проведено загальні збори громадян у Штунському старостинському окрузі Вишнівської територіальної громади.

Під час проведення загальних зборів сільський голова Віктор Сущик прозвітував про роботу Вишнівської територіальної громади за 5 місяців 2021 року, ознайомив жителів старостинського округу з перспективами розвитку території населених пунктів та зазначив пріоритетні напрямки створення філії СТ «Ай.Ем.Ті.Ді. - Інтернешнл» на території громади.

Додатково, Анатолій Дитина, начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради надав роз’яснення присутнім щодо земельних питань та їх змін у законодавстві.

В ході проведення заходу жителі громади піднімали питання ремонту будівлі клубу в с.Штунь та подальшого його функціонування, зміну місця розташування Штунського ДНЗ, проведення поточного ремонту комунальних доріг.