25 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 25.06.2021 12:25

Фото без описуВід себе особисто та від імені депутатського корпусу Вишнівської сільської ради щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем митної служби України!

В умовах розвитку євроінтеграційних процесів та демократизації українського суспільства митна служба є однією з найважливіших державних інституцій. Адже саме вона стоїть на варті економічних інтересів нашої країни, допомагає усувати перешкоди між держвами і сприяє їх зближенню.. З давніх-давен митниця слугувала надійним форпостом захисту економічних інтересів країни.  Сьогодні вона здобула статус державної служби, діяльність якої спрямована не тільки на захист економічного суверенітету країни, а й на боротьбу з контрабандою зброї, наркотиків і міжнародним тероризмом.

У цей святковий день бажаю, щоб надійними супутниками у вашій праці й надалі залишалися високий професіоналізм, принциповість та відданість справі захисту інтересів держави, забезпеченню добробуту всього народу.  Здоров’я, щастя, Божого благословення вам та вашим родинам.

Нехай служба буде легкою, а благородна справа служіння інтересам України приносить задоволення.

Сільський голова                                                                                     Віктор Сущик