Відбулось відкрите громадське обговорення з питання встановлення місцевих податків і зборів на території Вишнівської

Дата: 21.05.2021 16:01

21 травня 2021 року в приміщенні сільської ради відбулось відкрите громадське обговорення з питання встановлення місцевих податків і зборів на території Вишнівської сільської ради за участю сільського голови, працівників сільської ради та представників бізнесу і громадськості.

Під час заходу першим заступником сільського голови Федончук Галиною Карпівною детально проаналізовано ставки усіх видів податків та надано обґрунтовані роз’яснення на запитання присутніх. Представники Вишнівської сільської ради наголосили, що одним із важливих аспектів, на який слід звернути увагу, є чітке дотримання законодавчих процедур під час встановлення місцевих податків і зборів на території громади. Безумовно, головним документом у цій сфері є Податковий кодекс України, яким регулюються всі відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, оскільки, постійним та стабільним джерелом доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. В ході конструктивного діалогу присутні підприємці громади внесли свої пропозиції щодо застосовування однакової ставки податку по всіх видах господарської діяльності що здійснюється на території громади.