У Вишнівській сільській раді відбулась інтелектуальна гра «Найрозумніший»

Дата: 25.06.2021 15:43

Фото без описуКонституція держави має бути такою, щоб не порушувати конституцію громадянина»
Станіслав Єжи Лєц

Саме такі слова стали епіграфом до інтелектуальної гри «Найрозумніший», яка відбулася 24 червня у Вишнівській сільській раді серед працівників ради.
11 учасників із різних відділів ради взяли участь в грі.  Кожен із учасників мав можливість продемонструвати свої знання в 6-ти категоріях, серед яких були «Конституція України», Історія України в особистостях» та ін.

Варто зазначити, що запитання були не з легких, що цілком у дусі інтелектуальних ігор, але гравці на високому рівні продемонстрували неабиякі знання, інтелект, ерудицію, кмітливість та винахідливість. Під час заходу панувала доброзичлива й невимушена атмосфера.
У результаті перемогла Наталія Подложнюк, бухгалтер Централізованої бухгалтерії по обслуговуванню закладів освіти, друге місце зайняла Наталія Жарінова, провідний спеціаліст гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради, третє місце – Ірина Шахраюк, спеціаліст ІІ категорії відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради.

Вітаємо переможців! Дякуємо усім учасникам і бажаємо подальших успіхів!