ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2021 09:07

Шановна молодь Вишнівської громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем молоді!

Молодість – це неповторний час в долі кожної людини, коли ви сповнені сил, енергії, цікавості, невгамовної жадоби до життя, нових знань і відкриттів, готові сміливо підкорювати будь-які вершини.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте і обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого ви прагнете!

Ніколи не зупинятеся на досягнутому, вірте у свої сили! Нехай прекрасне відчуття молодості супроводжує Вас протягом усього життя. Щастя, любові, оптимізму та успіхів у будь-яких починаннях.

З повагою сільський голова                                                 Віктор Сущик