Народний аматорський фольклорний колектив "Перевесло" пройшов чергову атестацію

Дата: 05.07.2021 09:35

Фото без опису2  липня 2021 року в Любомльського міського будинку культури народний аматорський фольклорний колектив “Перевесло" із Радехівського сільського будинку культури проходив чергову атестацію на підтвердження звання «народний». Крім «Перевесла» звання «народний» та «зразковий» підтверджували аматорські колективи із Любомльської та Головненської громад, деякі із колективів претендували на присвоєння почесного звання «народний» або ж змінювали жанровий напрямок.

Всі представлені колективи продемонстрували високу виконавську та сценічну майстерність, різноплановість репертуару.

Виступи колектів оцінювала  комісія у складі:

Віталія Клімчук - заступник директора обласного  науково-методичного центру культури;

Юлії Приймачук - завідувач відділу організаційно-методичної та видавничої діяльності обласного  науково-методичного центру культури;

Вікторії Ягодинець – фахівець обласного  науково-методичного центру культури.

За результатами роботи комісії звання «народний»  та «зразковий» підтвердили всі колективи, колективам, які ж претендували на присвоєння почесного звання, за рішенням комісії, його було присвоєно. Всі присутні в залі, в черговий раз отримали позитивний заряд емоцій від зустрічі з прекрасним світом музики, пісні та народних традицій, які подарували творчі колективи Вишнівської, Головненської та Любомльської громад.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам Радехівського сільського будинку культури – Аліні та Володимиру Лойкам за творчу працю, організацію та хорошу підготовку.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, Божого благословення, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, творчого натхнення і життєвих перемог.