Відбулася ІІ стратегічна сесія з розробки Плану Цифрової трансформації

Дата: 09.07.2021 09:56

Проведено ІІ стратегічну сесію з розробки Плану Цифрової трансформації Вишнівської громади на 2021-2023 роки.

Разом з робочою групою по розробці стратегії, представниками Швейцарсько-української Програми "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади" EGAP та експертом з розвитку територій Юрієм Войціцьким було презентовано результати клопіткої роботи із визначення стратегічних і операційних цілей розвитку  громади на 2021-2023 роки та узагальнено Стратегічне бачення Цифрової Вишнівської громади на 2030.

Крім того, було  детально охарактеризовано ідеї проектів і заходів, що можуть увійти до Плану реалізації на 2021-2023 рр, наданих представниками усіх зацікавлених сторін, відповідно до Стратегічних цілей "1 Розумна цифрова інфраструктура" та "2 Цифрова доступність".  Щиро дякую кожному, хто долучився до роботи та запропонував свої ідеї, своє бачення щодо розвитку громади.

Презентація ідей проєктів і заходів до Плану реалізації Стратегії Цифрової Трансформації