Оголошення!

Дата: 13.07.2021 12:16

Вишнівська сільська рада оголошує збір інформації та наповнення Банку ідей пропозиціями щодо розвитку громади з метою продовження підготовки Стратегії розвитку Вишнівської громади на період до 2030 року.

Вишнівська громада – це 21 населений пункт 7 старостинських округів, які потребують змін в соціально-економічному аспекті, а спільне бачення і вирішення проблемних питань життєдіяльності громади є запорукою успішного розвитку території нашої ради.

Кожен бажаючий може подати свої пропозиції і ідеї, які допоможуть розвивати нашу громаду в цілому та окремо взятий населений пункт, наприклад:

1)          Ідея щодо розвитку старостинського округу:

1.1.       Що треба, на вашу думку, зберегти (відремонтувати) з об’єктів інфраструктури?

1.2.       Ваше ставлення до сортування побутових відходів.

1.3.       Ваша думка щодо облаштування рекреаційних зон.

1.4.       Ваша пропозиція до цифровізації і впровадження е-врядування.

1.5.       Цікавинка території (що би я запропонував туристу…).

1.6.       Інші пропозиції.

Якщо Вам цікаво і є бажання докласти зусиль до позитивних змін у громаді, долучайтесь і подавайте пропозиції.

Будемо раді, якщо Ви опишете своє бачення щодо:

1.Перспектив розвитку Вашого населеного пункту громади:

- на 1 рік;

- на 3 роки;

- на 5-7- 9 років.

2. Матеріальної та нематеріальної культурної спадщини Вашої території:

2.1. унікальні історичні або природні особливості:

2.2. обряди, звичаї, ремесла, місцеві бренди, пропозиції щодо розвитку, заснованого на власних або внутрішніх ресурсах: «родзинки» території, місцева кухня тощо, які можуть стати основою розвитку;

3. Туристичних об’єктів та маршрутів (цікавинки Вашої місцевості);

4. Ремонту доріг, благоустрою тощо (ваше бачення ситуації, черговість);

5. Пропозицій щодо діяльності закладів культури та освіти ( які послуги ви очікуєте, Ваше бачення перспектив їх діяльності в громаді);

6. Земельних питань (що турбує найбільше?);

7. Інше.

Для більш детального вивчення громадської думки прохання заповнити ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ

Пропозиції подавайте до 25 серпня 2021 року у Вишнівську сільську раду на електронну пошту: vyshniv.lbm@gmail.com, або: с. Вишнів, вул. Незалежності, 80а юридичний відділ, (контактна особа – Олена Пасаман, тел. 0975938031, 0953420813).

Опитувальний лист