План підготовки Стратегії розвитку Вишнівської територіальної громади до 2030 року

Дата: 13.07.2021 11:30

1. Провести соціально-економічний аналіз:

- дослідити основні тенденції соціально-економічного розвитку всіх населених пунктів Вишнівської сільської ради за попередній період, дослідити оточення (зовнішнього середовища) та здійснити оцінку можливостей розвитку громади;

- провести  опитування мешканців (по 50-100 чол. на старостинський округ) та   представників бізнесу (по 5 – на старостинський округ).

2.  Провести  у  липні 2021 року друге засідання членів Робочої групи, під час  якого:

-  провести презентацію  СЕА та обговорити результати стратегічного аналізу громади;

-  сформувати  та обговорити прогнозні сценарії розвитку;

-  сформувати стратегічне бачення;

3. На основі напрацювань перших засідань Робочої групи розробити проект SWOT-матриці,  провести аналіз взаємозв’язків факторів SWOT через матрицю SWOT та підготувати базові аналітичні висновки щодо порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку Вишнівської громади.

4. Провести  у  серпні 2021 року третє засідання членів Робочої групи, під час якого:

- представити SWOT-аналіз – ідентифікація факторів SWOT, розробити  SWOT-матрицю,  підготувати базові аналітичні висновки щодо порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку Вишнівської громади;

- визначити стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегії розвитку до 2030 року;

- проаналізувати результати опитування громадян та суб’єктів підприємництва;

- оголосити  про підготовку технічних завдань на проекти розвитку, що відповідають стратегічним завданням.

5. Упродовж серпня-вересня провести підготовку 30-40 технічних завдань на проекти розвитку, які відповідають завданням Стратегії.

6. Провести у  жовтні 2021 року четверте засідання членів Робочої групи, під час якого провести відбір та коригування технічних завдань на проекти розвитку для плану реалізації Стратегії.

7. Провести у жовтні 2021 року громадські слухання щодо Стратегії розвитку Вишнівської громади до 2030 року.

8. Упродовж листопада-грудня 2021 року затвердити Стратегію розвитку Вишнівської громади на сесії сільської ради та Стратегічний план на 2022 рік.

9. Створити Комітет з управління Стратегічним планом, організувати моніторинг індикаторів, які сприятимуть його виконанню.