Стартує святковий пісенний флешмоб «30 пісень від громади для України»

Дата: 26.07.2021 15:23

Фото без описуДрузі, цьогоріч 24 серпня наша країна святкує свій День Незалежності. За ці 30 років Україна пережила багато змін, революції, непокору та примирення, але, як справжня жінка, зберегла свою вроду та безмежну любов до свого народу.

З  нагоди 30-ї річниці Незалежності України працівники сільської ради, старостинських округів, шкіл, садочків, закладів культури, аматори сцени, учні та жителі громади приєднались до пісенного флешмобу «30 пісень від громади для України». Кожного дня, аж до 24 серпня, ви будете мати можливість почути знакову для історії незалежної України пісню.

Святковий пісенний флешмоб проводиться з метою формування у підростаючого покоління національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, активної громадянської, державницької позиції та почуття власної гідності. Популяризуємо українське!

Запрошуємо приєднатись до нашого флешмобу усіх, хто ще не встиг!