Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 28.07.2021 15:14

27 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради,  за головуванням   сільського  голови Віктора Сущика.

На початку засідання надано слово директору ДП «Любомльський лісгосп» Володимиру Туревичу, який зазначив що з ініціативи Президента України стартувала програма «Зелена країна» в якій йдеться, зокрема про висадку в Україні 1 мільярду дерев та запропонував спільно визначитись з земельними ділянками  розташованими на території громади і спільно провести висадку дерев.

Начальник відділу фінансів Вишнівської  сільської ради Любов Ющук доповіла присутнім про  виконання сільського бюджету  за І півріччя  2021 року.

Відповідно до плану роботи члени виконкому заслухали звіт директора  Олеської ЗОШ І-ІІІ ст. про роботу закладу за 2020-2021 навчальний рік. Після заслуховування звіту  сільський голова Віктор Сущик  зазначив,  що  основне  завдання  органів влади  та керівників закладів освіти полягає в  організації здорового   харчування  учнів, забезпеченні та створенні безпечного здорового  освітнього середовища у 2021-2022 навчальному році.

Кім того під час засідання було розглянуто ряд  питань, а саме:

- Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні порушення;

- Про надання дозволу на продовження робочого часу в святкові дні та вихідні дні;

- Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку платних послуг та їх вартості закладів культури КЗ «ЦМЕВС» Вишнівської сільської ради;

- Про звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг відділенням (догляд вдома) територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рівненської сільської ради;

-Про надання дозволу на зрізання дерев;

-Про  тимчасове  обмеження руху транспортних засобів.

Результатом  роботи виконавчого комітету стало одноголосне прийняття рішень.