Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 28.07.2021 15:14

Фото без опису27 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради,  за головуванням   сільського  голови Віктора Сущика.

На початку засідання надано слово директору ДП «Любомльський лісгосп» Володимиру Туревичу, який зазначив що з ініціативи Президента України стартувала програма «Зелена країна» в якій йдеться, зокрема про висадку в Україні 1 мільярду дерев та запропонував спільно визначитись з земельними ділянками  розташованими на території громади і спільно провести висадку дерев.

Начальник відділу фінансів Вишнівської  сільської ради Любов Ющук доповіла присутнім про  виконання сільського бюджету  за І півріччя  2021 року.

Відповідно до плану роботи члени виконкому заслухали звіт директора  Олеської ЗОШ І-ІІІ ст. про роботу закладу за 2020-2021 навчальний рік. Після заслуховування звіту  сільський голова Віктор Сущик  зазначив,  що  основне  завдання  органів влади  та керівників закладів освіти полягає в  організації здорового   харчування  учнів, забезпеченні та створенні безпечного здорового  освітнього середовища у 2021-2022 навчальному році.

Кім того під час засідання було розглянуто ряд  питань, а саме:

- Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні порушення;

- Про надання дозволу на продовження робочого часу в святкові дні та вихідні дні;

- Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку платних послуг та їх вартості закладів культури КЗ «ЦМЕВС» Вишнівської сільської ради;

- Про звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг відділенням (догляд вдома) територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рівненської сільської ради;

-Про надання дозволу на зрізання дерев;

-Про  тимчасове  обмеження руху транспортних засобів.

Результатом  роботи виконавчого комітету стало одноголосне прийняття рішень.