«Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми»

Дата: 29.07.2021 16:25

30 липня у світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. За оцінками Міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року від торгівлі людьми постраждали понад 260 000 українців. З них майже 50 000 зазнали експлуатації протягом останніх трьох років.

Торгівля людьми не визнає кордонів? не зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів. Отже боротьба із цим злочином порушенням прав людини в сучасному світі вимагає об’єднання зусиль міжнародної спільноти та громадськості кожної країни.

Враховуючи вищенаведене, просимо Вас переглянути відеоролик на тему «Навіть ти».