Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік

Дата: 04.08.2021 12:48

З метою реалізації правових та організаційних засад  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та керуючись ст.26          Закону        України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Вишнівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до  Плану діяльності Вишнівської сільської ради з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік, а саме:

- «Про  окремі питання управління майном, що перебуває у комунальній власності  Вишнівської сільської ради ».

2.Затвердити План діяльності Вишнівської сільської ради з підготовки  та розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік у новій редакції згідно додатку.

3.Оприлюднити План діяльності Вишнівської сільської ради з підготовки та  розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік на  сайті Вишнівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності і етики та постійну комісію з питань планування фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                           Віктор СУЩИК

Ірина Богуш, 32342

Рішення сесії Вишнівської сільської ради від 23.07.2021 р. №8/13