Дата: 05.08.2021 16:50

Нагадуємо, що 06 серпня 2021 року
 в приміщенні Вишнівської сільської ради о 10.00 год. відбудеться громадське слухання   проекту Стратегії Цифрової трансформації Вишнівської громади на 2021-2023 роки.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до Положення про громадські слухання у Вишнівській  територіальній громаді «…Для реєстрації особам, які хочуть взяти участь у громадських слуханнях з правом голосу, необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, передбачений для посвідчення особи та встановлення її місця проживання в Україні відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»… »