У відділі ЦНАП здійснено прийом громадян фахівцем Фонду соціального страхування

Дата: 10.09.2021 14:58

З метою забезпечення надання якісних та своєчасних послуг застрахованим особам, передбачених Законом України від 23.09.1999р. №1105 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» 9 вересня 2021 року головним спеціалістом Любомльського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області Галиною Пелінкевич у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Вишнівської сільської ради здійснено прийом громадян та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із визначення правових, фінансових та організаційних засад загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих громадян щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя та здоров’я.

Також в ЦНАП Вишнівської ТГ розміщено графік особистого прийому громадян фахівцями Любомльського відділення управління виконавчої дирекції Фонду на 2021 рік, зразки документів необхідних для подання до Фонду соціального страхування.

Прийом громадян Вишнівської територіальної громади фахівці ФСС будуть здійснювати надалі в приміщенні ЦНАП другого четверга щомісяця з 10:00 год до 17:00 год