Доплати до пенсії

Дата: 20.09.2021 11:40

Фото без описуПенсіонери старше 70 років отримають доплати до пенсії з наступного року

На засіданні 15 вересня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо виплат особам віком від 70 до 75 років доплат до пенсії у розмірі до 300 грн. з 1 жовтня 2022 року. Таку доплату зможуть отримати ті, чия пенсія менше середньої заробітної плати за 2020 рік.

З 1 березня 2023 року така доплата збільшуватиметься згідно коефіцієнту за рішенням КМУ.

Також з 1 грудня 2022 року особи до 70 років, що отримують пенсію обсягом до 2500 грн та не працюють, отримуватимуть доплату до цієї суми. Потрібно також мати 35 років страхового стажу для чоловіків та 30 років – для жінок.

Жінки, що народилися у 1962 році, отримають підвищення до пенсії у 9% за умови, що до цього їм не призначалася будь-яка пенсія.

Також, з жовтня 2021 року пенсіонери віком 75-80 років отримуватимуть доплати до 400 грн.