Обговорення проекту Стратегії розвитку в Олеському та Ладинському старостинських округах

Дата: 20.09.2021 15:20

17 вересня представники робочої групи провели зустрічі з жителями населених пунктів ще двох старостинських округів, де обговорили основні завдання Вишнівської сільської ради на перспективу. Присутнім на обговореннях мешканцям громади було озвучено основні операційні цілі і завдання на період до 2030 року і можливі найкоротші терміни виконання окремих з них та було ознайомлено з процедурою щодо забезпечення автобусного сполучення до села Мосир Ладинської сільської ради, планами щодо ремонту окремих вулиць і доріг, забезпечення надання  послуг закладами соціальної сфери, зокрема медичних, збереження та використання приміщень колишніх навчальних закладів, Інтернет-звязку, генпланів та планів просторового розвитку, тощо.