Забезпечено широкосмуговим Інтернет-зв'язком населені пункти громади

Дата: 28.10.2021 08:22

В ході злагодженої роботи Вишнівського  сільського голови Віктора СУЩИКА та Волинської обласної державної адміністрації було подано клопотання до Міністерства цифрової трансформації України для включення до розподілу Інтернет–субвенції шести сіл громади, що ще потребували Інтернет-зв’язку.

Це – Вижгів, Ладинь, Мосир, Висоцьк, Замлиння , Терехи.

Вишнівською сільською радою проведено тендерну процедуру, за результатами, якої переможцем визначено Інтернет-провайдера ТзОВ "ЮАІНЕТ ПЛЮС".

Станом на сьогодні Інтернет-провайдером провелися відповідні роботи, якими забезпечено Інтернет-зв’язок в  14 об’єктах соціальної інфраструктури, а саме:  медичних пунктах тимчасового базування, клубах, бібліотеках та гімназії.

Кінцевим результатом стало  тестування послуг, які за технічним висновком відповідають  заявленим параметрам.

Доступ до широкосмугового Інтернету в сільській місцевості стало можливим завдяки ініціативі Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та відповідного розпорядження КМУ, яким з державного бюджету місцевим бюджетам була виділена субвенція на реалізацію заходів.