Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

Дата: 29.10.2021 15:07

Мобільна бригада - спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі .

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Мобільна бригада надає соціальні послуги шляхом проведення фахової консультації за допомогою телефонного зв’язку, з виїздом  до місця проживання (перебування) постраждалих осіб чи у приміщенні визначеному керівником мобільної групи.

Основними завданнями мобільної бригади є:

• надання психологічної допомоги постраждалим особам;
  • реагування та надання не пізніше ніж протягом однієї доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання;
  • інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;
  • роз’яснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від суб’єктів та доцільності її отримання;
  • провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

При Вишнівській сільській раді діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі  Постраждалі особи можуть звернутися за допомогою до спеціалістів за адресою:

с. Вишнів, вул. Незалежності, 80А

тел.: (033-77)3-23-42

моб. тел. (гаряча лінія): (096)224-39-39

Графік роботи:

понеділок – четвер: з 08.00 – 17.15

п’ятниця: з 08.00 – 16.00

В позаробочий час можна звертатися на національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номером 15-47 або 102.