Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Дата: 19.11.2021 14:09

Шановні працівники сільського господарства  Вишнівської громади !

Люди і земля – найцінніше, що у нас є. А люди, які працюють на землі, викликають особливу повагу. Результати вашої роботи щодня маємо на столі, а це важлива і тяжка щоденна праця.

У всі часи напружена праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Нині селяни мають можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці. Їхні працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства - хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва - за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя Ваші задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Природні стихії хай обходять Вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Вітаємо зі святом усіх, хто працює на землі!

Успіхів вам у нелегкій праці!

Зі святом вас дорогі друзі!