Звітування сільського голови продовжується

Дата: 01.12.2021 15:52

30.11.2021 року  сільський голова Віктор СУЩИК прозвітував  про свою роботу, діяльність сільської ради  та її виконавчого комітету за 2021 рік  перед жителями  Римачівського та Машівського старостинських округів. Участь у відкритих  зустрічах взяли старости та депутати сільської ради.

Очільник громади ознайомив присутніх з роботою ради, прийнятими розпорядчими документами, методикою наповнення місцевого бюджету і  обсягами проведених робіт на об’єктах комунальної власності сільської ради та акцентував увагу присутніх на актуальних проблемних питаннях розвитку громади та зауважив що є безліч завдань і проблем, котрі доводиться всупереч планам, вирішувати «на ходу».

Слово для виступу також надавалось старостам та депутатам ради, які прозвітували  перед виборцями про свою роботу  та співпрацю  з сільською радою. Разом з тим, було проведено громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Вишнівської сільської територіальної громади, до якого жителі  внесли  пропозиції і доповнення .

По завершенню заходів сільський голова привітав колишніх працівників з прийдешнім святом - Днем місцевого самоврядування в Україні та побажав доброго здоров’я,  миру  і достатку.