Публічне представлення звіту сільського голови

Дата: 02.12.2021 14:45

Фото без описуФото без опису

1 грудня, у Ладинському та Олеському старостинських округах  сільський голова Віктор СУЩИК  публічно звітував про свою  роботу,  роботу  ради та її  виконавчого комітету  за  10 місяців 2021 року.

Очільник громади зазначив, що з метою вирішення актуальних питань життєдіяльності громади основні дії сільської ради зосереджені на організації виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку громади.

В ході звіту сільський голова мав можливість підбити підсумки зробленого, а також озвучив визначені пріоритетні напрямки діяльності ради та плани роботи у населених пунктах.

Крім того, перед жителями населених пунктів громади про свою роботу та діяльність  звітували старости та депутати.

Присутні на зустрічах мали змогу  висловити свої пропозиції й доповнення до проекту Стратегії Вишнівської сільської територіальної громади на період до 2030 року, так як, після звітування сільського голови для обговорення був представлений проект стратегічного  документу.

На завершення сільський голова, привітав з прийдешнім святом – Днем місцевого самоврядування в Україні колишніх працівників сільських рад та зазначив, що досягнуте - результат спільної роботи з депутатським корпусом, членами виконавчого комітету та  з кожним мешканцем громади, зокрема.