Вишнівська громада отримала ноутбуки в рамках загальнодержавного проєкту "Ноутбук кожному вчителю"

Дата: 17.12.2021 12:26

В Україні впевнено крокує закладами загальної середньої освіти  проєкт «Ноутбук кожному вчителю», втілений Міністерством освіти і науки України та Міністерством цифрової трансформації України.

Педагогічні працівники шести закладів загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради 10 грудня отримали нову техніку.

Сьогодні справжнім викликом для педагогів стала необхідність переходу до дистанційної форми навчання. Не менш значущою є реформа галузі освіти в цілому. Найголовніше завдання, яке стоїть як перед владою, так і перед вчителями – в жодному разі не допустити погіршення якості освітніх послуг.

Завдяки, вчасно поданій заявці та співфінансуванню з місцевого бюджету (56120 грн.) громада отримала 28 ноутбуків:

• ОЗ «Вишнівський НВК – 6 шт.;
  • Радехівська гімназія – філія ОЗ «Вишнівський ліцей» - 5 шт.;
  • Машівський ліцей – 2 шт.;
  • Хворостівський ліцей – 9 шт.;
  • Олеський ліцей – 3 шт.;
  • Римачівський ліцей – 3 шт..

Усі ноутбуки сучасні, з камерою, потужним процесором та можливістю під’єднатися до мережі Інтернет. Ми переконані, що ноутбук дозволить вчителю йти в ногу з часом, ефективніше працювати, підвищувати свій фаховий рівень, отримувати інформацію з різних джерел, комунікувати з усім світом і таким чином переймати корисний досвід. Це важливий крок до діджиталізації навчання.